Dom Strzegom

Strzegom, dolnośląskie

  • 690 000 zł
  • 127 m²
  • 5 433,07 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Dudziak

Skontaktuj się

Dom Strzegom

Strzegom, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 kwietnia 2026

690 000 zł

127 m²

5 433,07 zł/m²

Dom Strzegom

Zaktualizowane: 11 kwietnia 2026

690 000 zł 127 m² 5 433,07 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
207 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

207 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 690 000 zł (5 433,07 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 127 m², 4 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2025
  •   materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 207 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWOCZESNE DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POŁOŻONE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI BLISKO CENTRUM W STRZEGOMIU.

Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert nieruchomości na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa 9A, Strzegom.

Oferowany dom to budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 126,60 m2 (szereg środkowy bez garażu) usytuowany na działce o pow. 207 m2 położonej blisko centrum w Strzegomiu. (...)

Agent

Dariusz Dudziak

662 506...

662 506 622

662 506 622

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Dudziak

662 506...

662 506 622

662 506 622

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości