Dom Strzegom
Strzegom, dolnośląskie
- 740 000 zł
- 186 m²
- 3 978,49 zł/m²
Bartłomiej
Skontaktuj się
Dom Strzegom
Strzegom, dolnośląskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Dom Strzegom
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
740 000 zł 186 m² 3 978,49 zł/m²
dom wolnostojący
6
920 m²
garaż w bryle budynku
2025
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
920 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 740 000 zł (3 978,49 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 186 m² (163 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: surowy zamknięty
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Działka: 920 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 30.04.2026
Lokalizacja
- Adres: Strzegom, świdnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Dom w stanie surowym zamkniętym w Stanowicach.
Płyta fundamentowa
Strop monolityczny
Dachówka ceramiczna meyer holsen czarny mat
Okna plastikowe 3-szybowe woodec turner oak malt
Rolety antywłamaniowe elektryczne
Kanalizacja i woda miejska podłączona do budynku
Kanalizacja deszczowa podłączona przez zbiornik 10m3 do kanalizacji deszczowej
W budynku wykonane tynki gipsowe twarde
Wykonane ocieplenie poddasza pianą pur 25cm
(...)
Bartłomiej
721 894...
721 894 884