Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z poddaszem Strzegom - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

125 000 zł120 m² 1 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam 1/2 poniemickiego domu w miejscowości Rusko k. Jaroszowa, powierzchnia całkowita 120m2, uzytkowa 80 m2, do kapitalnego remontu, okna drewniane, ogrzewanie piece kaflowe, dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Strzegom,dolnośląskie

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

poniemieckiego domu w Goczałkowie. 5 km od Strzegomia Dom składa się z dwóch mieszkań: pierwsze: 2 pokoje + łazienka 38m2 Drugie: (dwukondygnacyjne) I piętro: przedpokój, łazienka,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij