Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Strzegom - Oferty wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

990 zł650 m² 1,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO wynajęcia parking O pow około 650 M2 W przemysłowej cześći strzegomia pod skład lub parking dla kilku samochodów. Cena za miejsce parkingowe do negocjacji Działka ogrodzona, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Kolbuszowa

Kolbuszowa(Strzegom + 44 km)

1 200 zł900 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac / działka do wynajęcia - Kupno, powiat kolbuszowski (przy dk9)! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem plac/działkę o powierzchni ok. 9 arów, zlokalizowaną w miejscowości Kupno,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kręta

Kartuzy,Legnica(Strzegom + 28 km)

1 500 zł340 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwy wynajem pod miejsca parkingowe lub inne nieuciążliwe przeznaczenie. Polecamy działkę budowlana w niedalekiej odległości od centrum Legnicy w okolicy parku miejskiego. Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 300 m² 1,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Wałbrzychu przy ulicy Wysockiego na przeciwko nowo powstającej biedronki. Grunt o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ujazd Górny

Ujazd Górny(Strzegom + 15 km)

9 600 zł4 067 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 4067 m2, położonego w miejscowości Ujazd Górny. Działka nr 345/1, obręb Ujazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kościuszki

Szczucin(Strzegom + 29 km)

1 280 zł2 477 m² 0,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Szczucin przy ul. Kościuszki na działce nr. 205/8.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Miękinia

Miękinia(Strzegom + 35 km)

17 100 zł5 700 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię teren przy obwodnicy Miękini, 500 metrów od drogi krajowej nr 94. Miejscowość Błonie ul. Miękińska. Teren jest ogrodzony, utwardzony, monitorowany, możliwość podłączenia wody.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych(Strzegom + 18 km)

2 000 zł1 300 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka/plac położony w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1300 m2, działka ujęta w mpzp jako zabudowa usługowa. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borówno

Borówno(Strzegom + 24 km)

15 000 zł7 900 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta gotowego świetnie prosperującego biznesu w jednym z piękniejszych miejsc w środku Pasma Czarnego lasu w Sudetach Środkowych. Kompleksowo zagospodarowany, gotowy do zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiejska

Dzierżoniów(Strzegom + 31 km)

5 000 zł2 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu o pow. około 2000 m2 na działce nr 540/4 w Dzierżoniowie z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Kościół

Nowy Kościół(Strzegom + 34 km)

7 000 zł4 380 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 4380 m2 , oznaczonego geodezyjnie numerem działki 74/1 Świerzawa - Nowy Kościół.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij